.

G-GOLD HELEZONLU OTOMATİK KAT KALORİFERİ

.

G-Gold Serisi kazanlarımız gelişmiş özellikleri ile hem otomatik, hem manuel olarak kullanıma sunulmuştur. (60mm ye kadar) büyüklükteki ceviz kömürü ve aynı zamanda manuel odun vb. Yakıtları yakmak için tasarlanmıştır. Geniş yakıt haznesine (bunker) sahiptir. Kazanlarımız sertifikalı yüksek kaliteli st-37 ereğli al 4mm kalınlığında kazan sacından üretilmektedir.

Bu modelimizde yüksek performans elde etmek için çok geçişli alev kanalları ve sulu ızgara sistemi ile %90 verimli hale getirilmiştir. böylelikle maksimum yakıt tasarrufu elde edilmiştir. Kazanlarımız üç geçişli plakalı sistem sayesinde duman borulu kazanlara oranla boruların daralması ve kurum birikmesi sorununu ortadan kaldırırak kazan kurum temizliği yılda sadece 4-5 defaya indirilir.

 

 

Sade ve anlaşılır kontrol panelinden kazan sıcaklığı ve fan hız ayarını istediğiniz şekilde ayarlanabilir, çok fonksiyonlu dijital kontrol paneli sayesinde gece, gündüz ve uyku modu olmak üzere kazanı 3 farklı modda çalıştırabilir ve tasarruf ile konforu bir arada yaşayabilirsiniz. Güçlü, sessiz ve tasarruflu, çift aktarmalı dişli redüktör sayesinde güvenli çalışma sağlar.

Otomatik ateşleme sistemi ile yakıtın ilk tutuşturulma işlemini otomatik olarak gerçekleştirmeye yarayan sistemdir. İsteğe bağlı sunulan bu sistemde tutuşturucu maddelere ihtiyaç duyulmadan rahat ve güvenli bir şekilde ateşleme sağlanır.