.

G-ECOMİN KOVALI KAT KALORİFER SERİSİ

.

Küçük konutlar için tasarlanan G-Ecomin kovalı kat kaloriferi serimiz, kazan dairesi ve ekstra kalorifer bacasına ihtiyaç duyulmadan (banyo, kiler, bodrum ve mutfağa) kurulumu yapılabilen, büyük hacimli kazan ihtiyacını ortadan kaldıran, yakıtı az ve kurulum maliyeti oldukça düşük bir üründür.

Manuel kat kaloriferi özelliklerini taşıyan kovalı kat kaloriferi, 10 mtül petek veya 120 m2 alanı rahatlıkla ısıtabilir. Kovalı olması sebebi ile manuel kazana oranla daha rahat kullanım sağlar. Fan sayesinde kova içerisindeki kömürün tamamen yanması gerçekleşir.

 

 

Fan termostatı ile kömür kontrollü bir şekilde yanar ve yakıt tasarrufu elde edilir. Limit termostat ile kovadaki yakıt bittiği zaman pompa ve fan otomatik olarak durur ve böylelikle elektrik tasarrufu da sağlanır. Kazanlarımız sertifikalı yüksek kaliteli st-37 4mm kalınlığında ereğli al kazan sacından üretilmektedir.

Paket sistem olarak; pompa, genleşme tankı ile birlikte satışa sunulmuştur. Bu seriye özel, bacaya monte edilen baca boyleri ile bacadan çıkan ısı kaybını sıcak suya dönüştürerek, evin sıcak su ihtiyacı karşılanabilir. Krom nikelden imal edilen uzun ömürlü kova ile yüksek kalorili ithal kömürleri de yakabilir ve bu sayede kovadaki kömürün tükenme süresini uzatabilirsiniz.