.

G-SİLVER KW KOVALI KUZİNELİ KAT KALORİFERİ

.

Izgaralı kuzineli kat kaloriferi modelimize alternatif olarak üretilen, genel olarak kömür yakmayı amaçlayan modelimizin en büyük özelliği, kovalı olması ve ortamı kirletmemesidir. Uzun yıllar boyunca ülkemizde kullanılan kuzineli soba, bulunduğu ortamı ısıtırken, bu serimiz hem bulunduğu ortamı hem de petek yardımı ile bütün odaları ısıtır.

Kazanlarımız sertifikalı yüksek kaliteli st-37 4mm kalınlığında ereğli a1 kazan sacından üretilen, paket sistem olarak; pompa, genleşme tankı, ayarlanabilir mekanik sıcaklık termostatı ile birlikte satışa sunduğumuz kuzineli kalorifer sobasının, üst tabla ve fırın bölümünde yemek pişirebilir. Kovanın kapağa yerleştirilmesi sayesinde kova değişimi rahatlıkla yapılabilir.

 

 

Daire içerisine (mutfak, salon, oturma odası) vb. Kurulumu yapılıp diğer kazanlara göre yakıt maliyeti düşük, kullanımı kolay bir üründür.

Evin tüm odalarını ısıtan ve mekanik termostat sayesinde su sıcaklığını otomatik olarak ayarlayan kuzineli kalorifer sobasında soba su sıcaklığı 35°'nin üzerine çıktığı zaman pompa, otomatik devreye girer. Açık genleşme tankı ile emniyetli olarak çalışır.