.

G-SİVER CZ IZGARALI KUZİNELİ KAT KALORİFER SERİSİ

.

Siz değerli müşterilerimize, ısınma maliyetlerini düşürmek için tasarladığımız, daire içerisine (mutfak, salon, oturma odası) vb. Kurulumu yapılabilen ve kazanın bulunduğu ortamı, petek ihtiyacı duymadan ısınmasını sağlayan, diğer kazanlara göre kurulum ve yakıt maliyeti düşük, kullanımı kolay bir üründür.

Kazanlarımız sertifikalı yüksek kaliteli st-37 4mm kalınlığında ereğli al kazan sacından üretilmektedir. Paket sistem olarak; pompa, genleşme tankı, ayarlanabilir mekanik sıcaklık termostatı ile birlikte satışa sunduğumuz ızgaralı-kuzineli kalorifer sobasının, üst tabla ve fırın bölümünde yemek pişirebilir, ısıya dayanıklı termal cam sayesinde şömine keyfinide bir arada yaşarsınız.

 

 

Kat kaloriferi, evin tüm odalarını ısıtan ve mekanik termostat sayesinde su sıcaklığını otomatik olarak ayarlayan ızgaralı-kuzineli kalorifer sobası, hareketli ızgara ile küller çekmeceye boşaltılır ve ön kapak açılma ihtiyacı duyulmadan temizleme sağlanır.

Sulu ızgara üzerinde odun, kömür, briket yakma özelliğine sahiptir. Soba su sıcaklığı 35°nin üzerine çıktığı zaman pompa, otomatik devreye girer. Açık genleşme tankı ile soba emniyetli olarak çalışır.